Kenthaberi.com | Kentin nabzı

Atama kararları Resmi Gazete’de

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına nazaran, Ulusal Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Umumî Müdüriyetine …

Atama kararları Resmi Gazete’de
0 views
05 Mart 2020 - 6:12

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına nazaran, Ulusal Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Umumî Müdüriyetine Gaziantep Vilayet Ulusal Eğitim Yöneticisi Cengiz Mete atandı.

Ticaret Bakanlığı İhracat Umumi Müdüriyetine Özgür Volkan Ağar, Eser Güvenliği ve Murakabesi Umumî Müdüriyetine ise İhracat Umum Yöneticisi Veysel Parlak getirildi.

Üniversite Şurası Üyeliğine Prof. Dr. Hasan Nuri Yaşar tekrar seçildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Yatırım ve İşletmeler Umumi Yöneticisi Murat Demirören, Araştırma ve Eğitim Umumi Yönetici Yardımcısı Yusuf Şahin, Bartın Vilayet Kültür ve Turizm Yöneticisi Fuat Dursun, Çanakkale Vilayet Kültür ve Turizm Yöneticisi Kemal Dokuz, Hakkari Bölge Kültür ve Turizm Yöneticisi Cemal Ulusoy ile Kütahya Vilayet Kültür ve Turizm Yöneticisi Zülkarni Yeldemez, Tarım ve Orman Bakanlığı 11. Yer Yöneticisi Mehmet Sıddık Kılınçer ile Türkiye Elektrik İletim AŞ Umumi Müdüriyeti 4. Kesim Yöneticisi Atilla Kaya hizmetlerinden alındı.

Karayolları Umumi Müdüriyeti 1. Kesim Müdüriyetine Turgay Çolak, 7. Yer Müdüriyetine Kamu Hususî Kol Iştiraki Yer Yöneticisi Murat Gönenli, 8. Yer Müdüriyetine 7. Ortam Yöneticisi Kenan Keskin ve Kamu Hususî Kol Paydaşlığı Yer Müdüriyetine ise Sezgin Küçükbekir’in atamaları yapıldı.

sanalbasin.com üyesidir