Kenthaberi.com | Kentin nabzı

Can Yaman’ın ifadesi ortaya çıktı: Benden faydalanmaya çalışıyor!

21 Kasım 2019 günü yaşanan vukuatta gece geç saatlerde Yaman’ın 52 yaşındaki hayranı Çiğdem Gökaşan, kendisini bardan attırmak isteyen oyuncuya …

Can Yaman’ın ifadesi ortaya çıktı: Benden faydalanmaya çalışıyor!
0 views
05 Mart 2020 - 12:00

21 Kasım 2019 günü yaşanan vukuatta gece geç saatlerde Yaman’ın 52 yaşındaki hayranı Çiğdem Gökaşan, kendisini bardan attırmak isteyen oyuncuya “Sizi biz ünlü yaptık, artık de mekandan mı attırıyorsun?’ demiş, bu laflarının akabinde çok sonlanan Yaman, hatunun elini tutup kıvırmıştı. Gökaşan, bu savlarla karakola gidip Yaman’dan şikayetçi olmuştu.

Günaydın’dan Dilek Yaman, ünlü oyuncunun karakolda verdiği söze ulaştı. İşte Can Yaman’ın o argümanlar önünde söylediği laflar:

“Saat 02.00 sıralarında Ortaköy’de bulunan Ruby isimli işletmeye girdim. Ünlü olduğum için çok sayıda kişi benimle fotoğraf çektirmek istedi. Kimseyi kırmadım. Saat 03.15 civarı mekan güvenliği, polis merkezine gidip söz vermeye gitmem gerektiğini söyledi. Ben de geldim. Bahsetmiş olduğunuz üzere bir hadise yaşamadım. Bu hatunu görmedim bile. Sanırım ünlü olduğumu bildiği için benden faydalanmaya çalışıyor. Husus hakkında söyleyeceklerim bunlardan ibaret. Benim kimseden rastgele bir şikayetim yoktur.”

‘AÇIKLAMA YAPMAK YANLIŞ OLUR’

Yaman, dün yaptığı açıklamada da “Herhangi bir yoldan elimize ulaşan resmi bir tebligat yok. İçeriğine hakim olmadığımız durumla ilgili açıklama yapmak yanlış olur. Önümüzdeki günlerde durumu kıymetlendirir, gerekliyse açıklama yaparız.”

sanalbasin.com üyesidir