Kenthaberi.com | Kentin nabzı

Çorbacıda dehşet! Mermisi bitince yakalandı

Hadise Bayrampaşa, Yenidoğan Mahallesi’nde gece saat 03.30 sıralarında meydana geldi. Argümana nazaran, Abdi İpekçi Caddesi üzerinde bulunan bir …

Çorbacıda dehşet! Mermisi bitince yakalandı
0 views
05 Mart 2020 - 6:06

Hadise Bayrampaşa, Yenidoğan Mahallesi’nde gece saat 03.30 sıralarında meydana geldi. Argümana nazaran, Abdi İpekçi Caddesi üzerinde bulunan bir çorbacıya gelen kimliği meçhul iki kişi yemek yedi. Bir vade sonra masadan kalkan iki kişi argümana nazaran hesap ödemek istemedi. Bu sırada ikili ile A. S. isimli garson arasında kelamlı tartışma yaşandı. 

TALIH YAPITI MERMİ GARSONUN BAŞINI SIYIRIP GEÇTİ

Yaşanan tartışmada şüphelilerden birisi belinden çıkardığı silahını evvel hesabı isteyen A. S. isimli garsonun başına sahih ateş etti. Baht ürünü şüphelinin silahından çıkan mermi A. S.’nin başını sıyırıp geçti. Başından hafif halde yaralanan garson ambulans ile Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan A.S. isimli garsonun sıhhat durumunun yeterli olduğu önlem emelli hastanede tutulduğu öğrenildi. 

MERMİSİ BİTİNCE YAKALANDI

Yaşanan hikaye sonrası şüpheliler de süratle hadise bölgesinden kaçtı. Kaçarken de etrafa rast gele ateş etti. Bu sırada park halinde duran bir araba ile bir ticari taksiye kurşun isabet etti. Mermilerinin bittiğini gören sair çalışanlar şüphelinin peşinden koştu. Bu sırada Bayrampaşa Kaymakamlığı’nda vazifeli müdafaa polisi de kaçan şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltına alınan kuşkulu sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü. Polis ekipleri de vesair kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Vukuatın yaşandığı çorbacıda ve etrafta polis ekipleri vaka konumu çalışması yaptı. Mermilerin de isabet ettiği araçlarda da çalışma yapan polis ekipleri, iş yanına ilişkin güvenlik kamera manzaralarını de incelemeye aldı. Vakayla ilgili soruşturma sürüyor. 

sanalbasin.com üyesidir