Kenthaberi.com | Kentin nabzı

Mark Ruffalo, She-Hulk İçin Marvel’la Görüştüğünü Açıkladı

Mark Ruffalo'nun, Disney+'ta yayınlanacak olan She-Hulk serisinde Hulk olarak yine önümüze çıkabileceği bir süredir konuşuluyordu. Ünlü …

Mark Ruffalo, She-Hulk İçin Marvel’la Görüştüğünü Açıkladı
0 views
02 Mart 2020 - 16:00

Mark Ruffalo'nun, Disney+'ta yayınlanacak olan She-Hulk serisinde Hulk olarak yine önümüze çıkabileceği bir süredir konuşuluyordu. Ünlü aktör, Hulk'ın hatun versiyonuna odaklanan dizi için Disney'in kendisiyle görüştüğünü doğruladı.

Mark Ruffalo, Chicago'daki C2E2 etkinliğinde gerçekleştirilen bir panel sırasında, 2021'de yayınlanması planlanan Disney+ serisi She-Hulk'a katılmak için görüşmelerde bulunduğunu söyledi. Ruffalo, birinci olarak 2012 yılında The Avengers ile hayat verdiği ve son olarak Avengers: Endgame'de canlandırdığı Hulk karakterini yine oynayabilir.

She-Hulk'ın prodüksiyon çalışmalarının bu yaz başlaması bekleniyor ve Ruffalo'nun serinin oyuncu takımına katılıp katılmayacağı yakında ayan olacak. Gerçek ismi Jennifer Walters olan She-Hulk'ı hangi oyuncunun canlandıracağı ise şimdi açıklanmadı.

She-Hulk, Disney+ serisiyle Marvel Sinematik Evreni'ne giriş yapacak olsa da, hayranlar karakterin serinin akabinde sinemalarda de görünmesini bekleyebilirler. Marvel Studios lideri Kevin Feige, “She-Hulk, Ms. Marvel ve Moon Knight gibi bazı karakterlerle birinci kere bir Disney+ serisinde buluşacaksınız ve sonra sinemalara geçecekler.” diyerek, stüdyonun planlarını açıklamıştı.

Mark Ruffalo'nun She-Hulk'ın takımına katılması heyecan verici bir ihtimal. Hulk'ın Marvel Sinematik Evreni'nde bayan versiyonuna eşlik etmesi farklı olabilir.

sanalbasin.com üyesidir