Kenthaberi.com | Kentin nabzı

Öğretmen Dizisine Sosyal Medyadan Gelen İlk Tepkiler

Yayınlandığı birinci kısmıyla devlet umumunda büyük beğeni toplayan Hoca serisi, çevre medyanın da gündeminde. Twitter’da Türkiye gündemleri …

Öğretmen Dizisine Sosyal Medyadan Gelen İlk Tepkiler
0 views
05 Mart 2020 - 4:42

Yayınlandığı birinci kısmıyla devlet umumunda büyük beğeni toplayan Hoca serisi, çevre medyanın da gündeminde. Twitter’da Türkiye gündemleri arasında birinci sıraya kadar çıkan Muallim, mahsusen dimağ yakan hikayesiyle daha çok konuşulacak üzere duruyor.

3 Nen A Kumi: Ima kara Mina-san wa (Mr. Hiiragi’s Homeroom) isimli Japon serisinden uyarlanan seri, yayınlanan birinci kısmıyla önümüzdeki kısımlar için büyük bir beklenti oluşturdu. 

İlker Kaleli, Ceren Moray üzere oyuncuların mekan aldığı seri, hikayesi dışında oyuncu kalitesiyle de beğenildi. İlker Kaleli’nin canlandırdığı bir hocanın etrafında geçen seri, bilinmezliklere son aşama açık bir hikaye olgusuyla bizleri başbaşa bıraktı. İzleyicilerin her kısımda sayısız teori üretebileceği seri, içtimaî medyada da sayısız tahlil aldı. 

Seriyi izledikten sonra his ve tasavvurlarını paylaşmak isteyen binlerce kişi, Twitter üzere çevre medya platformlarına koştular. Muallim serisinin birinci kısmının akabinde içtimaî medyada önümüze çıkan kimi paylaşımları sizler için derledik. İşte önünüzde Hoca serisine gelen ve izlemeyenlerde dahi beklenti oluşmasına sebep olacak paylaşımlar:

sanalbasin.com üyesidir