Kenthaberi.com | Kentin nabzı

Paranormal Activity 7’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Beyaz perdedeki serüvenine 2007 yılında başlayan Paranormal Activity, aktüel kamera çekim tekniği sayesinde izleyicilere çok daha gerçekçi ve …

Paranormal Activity 7’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu
0 views
03 Mart 2020 - 14:30

Beyaz perdedeki serüvenine 2007 yılında başlayan Paranormal Activity, aktüel kamera çekim tekniği sayesinde izleyicilere çok daha gerçekçi ve etkileyici bir kaygı deneyimi sunmuştu. Beraberinde gelen beş sinemayla kendi cihanını yaratan ve endişe filminin kült imalatları arasına giren Paranormal Activity, seriye yeni bir halka daha eklemeye hazırlanıyor.

Sinemanın gerisindeki imalat şirketi Blumhouse Production’ın kurucusu Jason Blum, The Evolution of Horror’a verdiği röportajda yeni bir Paranormal Activity sineması yaptıklarını resmi olarak açıkladı. Serideki yedinci sinemanın Christopher Landon tarafından yazılacağını söyleyen Blum, Paranormal Activity 7’nin merkezine alacağı hikaye hakkında ise ser verip sır vermedi.

Landon, Paranormal Activity 2, 3 ve 4’ü kaleme alırken, beşinci sinemanın de direktörlüğünü üstlenmişti. Ayrıyeten bir öbür Blumhouse Production serisi Happy Death Day’in iki sinemasını de yöneten, şimdi ismini bilmediğimiz yeni bir endişe sineması daha geliştiriyor fakat yetenekli senarist ve direktörün ufuktaki en heyecan verici girişimi şu andan itibaren Paranormal Activity 7 olsa gerek.

The Purge, Get Out, Split ve Upgrade üzere sinemaların yanı sıra, şu sıralar vizyonda olan The Invisible Man’in altına imzası bulunan Blumhouse Production, Paranormal Activity 7’nin vizyon tarihini 19 Mart 2021 olarak belirledi. Yukarıda söylediğim üzere, sinemanın konusu ve oyuncu takımı üzere detaylara şimdi hakim değiliz gelgelelim bu yılın ilerleyen periyotlarında girişime dair daha ziyade malumata sahip olmayı umuyoruz. Paranormal Activity serisinin son sineması The Ghost Dimension, 2015 yılında vizyona girmiş ve yerküre çapında 79 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti.

sanalbasin.com üyesidir